top of page

Başvurular

Çocuklarla ve gençlerle çalışmak ister misiniz? Teknoloji, girişimcilik ve eğitime ilgi duyuyor musunuz?

 

Yapıcı Teknoloji Robotik (YAPTR) olarak Yapan Çocuk ve GİTEKA programlarımıza destek olmak üzere tam zamanlı, kısmi zamanlı, proje bazlı çalışacak eğitmen ve stajyerleri her dönem arıyoruz. 

Eğitim sistemini sarsacak, çocukların ve gençlerin içindeki yaratıcılığı, özgünlüğü, farklı yaklaşımları öne çıkaracak yeni bir eğitim sistemini ortaya çıkarmak için çalışan bu takımın parçası olmak ister misiniz?

Daha fazla bilgi ve başvuru için:

info@yaptr.com

+905523969596

YAPAN ÇOCUK:

Amacımız öğretmek değil, çocukların keşiflerini kolaylaştırmak, daha eğlenceli hale getirmek, takıldıklarında doğru soruları sormak, sıkıldıklarında daha fazlasını bulabilecekleri yerleri göstermek. Yapan Çocuk‘u çocukların her zaman daha fazlasını yapabileceğine ve daha büyüğünü hayal edebileceğine inanarak kurduk.

 

GİTEKA:

2015 yılından beri yüzlerce girişimciyle yakın çalıştık ve onlar için 3 ay süren girişim hızlandırıcı programlar düzenledik (Bkz: innocampus.com). Üniversiteli girişimcilerle çalışırken liseliler için de girişimcilik kampları düzenlemeye başladık. YAPTR olarak da bir yandan şirketlere teknoloji ve dijital dönüşüm danışmanlığı verirken bir yandan da gençlerin başarılı birer girişimci olması için neler yapması gerektiğini keşfediyoruz. 2019 yılındaki yaz kamplarımızı Boğaziçi Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi iş birliğiyle düzenliyoruz.

bottom of page